| Maria_8895 a întrebat:

Buna!
Stie cineva daca se gaseste online sau de descarcat cartea the last song dupa filmul cu miley cyrus? Imi puteti trimite linkuri? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Hhhmm
eu nu am gasit`o nicaieri de citit online/descarcat... asa ca mi-am cumparat cartea, te sfatuiesc sa ti-o ucmepri si tu daca vrei cu orice pret s-o citesti, e mult mai buna decat filmul :P
si toate cartile lui nicholas sparks sunt mult mai bune decat filmele care s-au facut dupa ele :P
http://www.raobooks.com/......_carte.php

1 răspuns:
| thegreatgatsby a răspuns:

Filmul e facut dupa carte, nu cartea dupa film. Aoleuuu.