| xLittleAngelxD a întrebat:

Stie cineva dc nu mai merge Barn Biddy pe hi5? Trebuie sa instalez ceva ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Hibriiiid a răspuns:

Buna! Nici la mine nu mai merge.Am vorbit cu mai multe persoane din diferite orase si chiar din diferite tarii, nici acolo nu merge.Probabil se instaleaza ceva nou sau se imbunatateste.Asteapta putin, va trece. Pup.:*.

3 răspunsuri:
| ProxyDiamond a răspuns:

Nu trebuie instalat nimic pentru ca la nimeni nu intra. Cel ma probabil se fac modificari la hi5. Funda?

| ProxyDiamond a răspuns:

Maine ar trebui sa mearga.

| carmeen06 a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic, mie nu'mi merge jocul de cateva ore:*