| cosminaelena99 a întrebat:

Stie cineva de ce pe tumblr. imi apar imaginile mai mici decat ar trebui? sad Pe site-ul de unde am luat tema arata ca imaginile vor aparea mai mari...si cand am instalat-o imi apar mai mici decat ar fi normal, chiar nu ma pricep si na... laughing Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| StefanOctavian a răspuns:

In dashboard nu apar la dimensiunea reala dar cand dai pe imaginea respectiva iti apare la marimea corecta happy