| Alex14125 a întrebat:

Am o problema la placa video, nu prea ma pricep la astea, am AMD Radeon HD 5570. Normal ar trebui sa imi arate sa pot face setarile in bara, imi aparea inainte, dar de cand am formatat pc nu imi apare, cred ca nu au formatat aia bine sau ceva...am cautat drivere pe net, pe site, si zice ca totul e instalat, dar daca vreau sa sterg driverele nu imi apare in "Programs and Features" din Control Panel. Si nici nu stiu ce sa fac, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi ceva virus. Incearca cu Bitdefender online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html
Apoi incearca sa o reinstalezi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai probleme cu Windowsul daca nu-ti apare "Programs and Features". Oricum, driverele se dezinstaleaza din System/ Devices Manager.

| Alex14125 explică (pentru Salontanul):

Ma refer ca imi apare ala, dar nu imi apare iconita de la placa AMD acolo, inainte stiu ca imi aparea

| Salontanul a răspuns (pentru Alex14125):

Poate fi ceva virus. Incearca cu Bitdefender online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html
Apoi incearca sa o reinstalezi.