| tteo91 a întrebat:

Buna. Stie cineva grupuri de telegram cu multi membri sa fie de la 50.000 in sus? Ma refer grupuri unde poti sa vorbesti pe chat, nu canaluri.
Nu conteaza tara de unde e.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Stiu doua grupuri romanesti cu ambele 200k membrii.

| tteo91 explică (pentru CIaudiu):

Pai si imi spui numele? sau linkul? ms

| CIaudiu a răspuns (pentru tteo91):

Imd, stai o secunda...

| tteo91 explică (pentru CIaudiu):

La primul imi spune ca unable to join this group

| CIaudiu a răspuns (pentru tteo91):

E full grupul (200.000)

| ALi_Alex_1993 a răspuns:

Https://t.me/BidXbotUpdates

Cel Mai tare grup telegram cu giveaways/premii saptamanale

| Mannda a răspuns:

Cel mai bun grup de filme cu socializare https://t.me/+cn8IDu7sRslhYWZk
Atenție se postează filme noi subtitrate în premieră care nu sunt disponibile online pe situri.
O singura donație asigura perioada nelimitata, persoanele care nu participa la întreținerea grupului sunt șterse automat. Este cel mai bun grup video din Telegram merita