| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun targ(bucuresti) sau site pe care pot vinde diferite obiecte, acum in perioada Craciunului. am de vanzare tablouri, rame foto, cercei, oglinzi pictate( toate handmade, vesele si colorate). Toate sunt facute de tatal meu si vrea sa le vanda. Ce imi recomandati? (p. s. daca e cineva interesat lasati-mi id-ul si va pot trimite poze pe mess)

Răspuns Câştigător
| ramonica1979 a răspuns:

Eu iti recomand breslo.ro, sau CDBs.biz si trendzone. Ultimele 2 site-uri sunt gratuite

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Okazii.ro happy

| uN23 a răspuns:

Okazii.ro