| roxcsana20 a întrebat:

stii cand va fi h2o sezonul 4? daca v-a juca aceeasi actori? se intalneste bella, cleo si rikki cu emma? si joaca si Ash in h2o sezonul 4? la cel mai convingator ras dau funda...

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Nu va mai fi, au spus ca sunt prea amri pentru a mai juca in seriale pentru copii.

daca te uiti vei vedea ca scrie nr of series: 3.

pace!

6 răspunsuri:
| papooshyka a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/seriale-tv.php
priveste online toate serialele.in ro.sunt doar cateva in en... fff putine in engleza. dar restul sunt in ro... Funda?

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Noua imi pare rau ca nu v-a juca acceeasi actori!
Vai de eu, nu se intalneste toate fetele!
(mama ei de gramatica~)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind va fi sezonul 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ash nu mai joaca in h2o pentru c va juca in legend of the seeker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi grozav sa fie aceleasi actrite si aceiasi actori