| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma va mai fi sezonul 4 din h2o? Eu am vazut un raspuns pe TPU de genul: "Da va fi si sezonul 4 dar de data asta vor fi Emma, Cleo, Rikki si Bella, iar Bella nu stie ce e cu Emma si vice-versa.La inceput ele afla una de cealalta si Emma nu are incredere in ea, dar cam prin episodul 8 o sa fie prietene foarte bune pentru ca Bella o salveaza cand e inconjurata de rechini. O sa mai apara si Ash si un baiat nou de care Rikki se indragosteste dar lui ii place de Emma. Din cate mai stiu la sfarsit toate de despart deoarece ele sunt la facultate, iar cuplurile vor fi:Bella si Will, Cleo si Lowis, Emma si Ash si Rikki nu e cu nimeni deoarece nu poate sa aleaga intre Zein si tipul cel nou.(apropo... tipul ce nou ce numeste Stive)sper sa incepa cat mai repede dar din sursele mele sogure v-a incepe pe la sfarsitul anului 2011 inceputul lui 2012. " E adevarat?

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ din cate stiu eu nu o sa mai fie un al 4-lea sezon.

| AlinKun a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/H2O:_Just_Add_Water
este trecut clar ca sunt doar 3 sezoane
iar in biografia actorilor nu e trecut nimic cum ca ar urma sa faca parte dintr-un proiect nou

Întrebări recente