| Loveyourself a întrebat:

Hei prieteni! am si eu 3 intrebari:
1-cele 3 sau 4 fete din h2O (cleo, rikki, emma, poate si bella) pana la urma se afla secretul lor? macar de parinti?
2-emma se mai intoarce in h2O?
3-o sa mai existe si sezonul 4?

4 răspunsuri:
| betti a răspuns:

Bune intrebari! Am auzit sau am citit de mult ca o sa faca sau ca fac sezonul 4 la dorintele fanilor si ca o sa fie si emma. Mai departe nu stiu!

| rousz a răspuns:

Da se afla secretul lor bine nu de toata lumea... ema stiu ca nu se mai intoarce iar sezonul 4 ...am cautat si niciun raspuns ..nu stiu ..ar fi frumos daca ar aparea. acum ramane de vazut

| antonia2111 a răspuns:

Eu am citit undeva ca emma ia droguri si a murit

| Alexandra_Andreea_1998 a răspuns:

Deci... 1-da o sa se afle dar o sa nege ele totul... 2- nu ema nu se mai intoarce. 3 asta nu stiu daca o sa mai fie sezonul 4happy