| Tokha a întrebat:

BUna! Stiti cumva cand o sa ninga pentru ca nu mai suport fara ninsoare. P. S.: sunt din Drobeta Turnu Severin in sud-vest si aici nu a nins deloc

8 răspunsuri:
| aLdu a răspuns:

Sh` eu sunt din Severin.Sh` astept ninsoarealove struck

| mAkE_2626 a răspuns:

Nu stiu, dar stiu ca o sa ninga, si o sa simti sentimentul acela placut, cand ninge, cand vine Mos Craciun. Fundita te rog?; x

| madieee a răspuns:

Hai buna si eu sunt din drobeta turnu severin...si nici eu nu stiu cand o sa ninga... dar sper ca foarte curandhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta, iti dau in termeni geografici :

Urmareste stirile, ninsorile vor incepe mereu din nord, cand ajung in mijlocul tarii sa le astepti big grin

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt din Severin si de abia astept sa ninga:X:X:X

| Napolitanăă a răspuns:

Si eu sunt din Severin, si abia astept sa ninga laughing.

| Jojo99 a răspuns:

Uite eu sunt foarte informata si astept acelasi lucru dar vineri o sa inghete in uichend va fi ceata si soare iar primele doua zili lapovita si ninsoare iar jo si vineri va ninge stai linistita vine ea iarna de curand si cei zice ---mai da unde se ascunde aoarele ala?