| dianka_4861 a întrebat:

Buna stiti cumva daca se mai difuzeaza carmelita... ultima data s-a difuzat vinerea trecuta la ora 14:00...si de luni nu mai arata dar serialul nu s-a terminat...stie cineva cand se difuzeaza sau cand se va difuza?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistita: n-ai pierdut nimic. Toate telenovelele astea sunt cam la fel... daca ai vazut una, ti-ajunge pe toata viata si le poti povesti pe toate celelalte fara teama ca gresesti. Doar numele personajelor se schimba.

| Elly4all a răspuns:

Bunahappy.Nu se mai difuzeaza. s-a terminat vinerea trecuta.(nu ma uit eu)

| Emeraude a răspuns:

Se difuzeaza joia si vinerea de la ora 14:00 mai nou. O am si eu pe mama care m-a sunat disperata ca nu mai e Carmelialaughing. I-am cautat programul si i-am spus si ei ca nu e niciun dezastru, show must go on laughing. Spor la vizionat! Uita-te chiar maine! Pa-pa!

| Rizer a răspuns:

Mi oameni buni sunteti cu stirile in urma
S-a terminat carmelita ultimul episod a fost vineri la ora 14:00!
Sunteti in urma cu stirile!

| kathessa a răspuns:

Cauta pe net la canalul tv care il difuzeaza.