| PisicutzaFursec a întrebat:

Stiti niste site-uri frumuase de jocuri gen lifestile ca WbyWorld, MissPopular sau ca WoozWorld?
P. S. sunt fata si vreau un site pentru fete big grin!
Funda cand incerc siteul si imi place!

6 răspunsuri:
| chupyka a răspuns:

Miss bimbo...e prea misto

| SecretName1234 a răspuns:

Missbimbo, imvu, stardoll,club penguin,super secret, miss bimbo, stardoll Imvu
Sims1
Sims2
Simns3
Cainevirtual
ferma
ourword
SOCITOWN
WOOZ WORLD
OUR WORLD
Sper ca te-am ajutat!

| Capriciosa a răspuns:

Ce zici de jocurile virtuale de pe Facebook?
-ItGirl
-Mall world

Te pup, pa.

| AlexaDramaQueen a răspuns:

Sper sa iti Placa : ItGirl, Miss bimbo, Stardool, Mall world, mai sunt si sims-urile care trebuiesc downloadate - unele nu merg - dar poti sa incerci SimsSocial de pe Facebook, OurWorld, ar mai fi si Animal Jam dar e mai mult pentru copi mici, mai este si IMVU dar ar trebui sa ai peste 14 ani si un PC rezistent...
hm...
Daca te ajuta, pe WoozWorld au bagat Arcadz hehe... Sper ca te-am ajutat si cu informatiile acestea. Bye!

| AlexaDramaQueen a răspuns:

Si am Uitat de Zwinky

| PisicutzaFursec explică:

Hmmm... Miss Bimbo pare tare rau dar e cu bani ca nu vreau sa ma trezesc cu nu stiu ce factura de 10 kg. la usa big grin