| Lylia a întrebat:

Stiti vreun program online cu care sa pot sa imi editez pozele. Am calculatorul plin de jocurile fratelui meu mai mic, asa ca nu imi mai permite memoria sa mai descarc si sa instalez ceva. Va rog sa ma ajutati! Pentru cel mai bun site/ program voi da funda:* Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Tsiitsix3 a răspuns:

Www.pizap.com.Fundha;;) o astept. pls

| WinterSoldier a răspuns:

Un site foarte bun si nu iti trebuie instalare sau logare este:http://www.citrify.com/ este foarte bun.Am citit in Pc-practic si l-am testat.E bun.Iti mai recomadn un site daca vrei sa transformi o imagine in pictura.http://www.psykopaint.com/

| ramona_7555 a răspuns:

Taaz.com e ff tare
pizap e amuzant
befunky
funphotobox.com
www.photofunia.com
www.caption.it
www.blingee.com
www.picnik.com
www.onlinephototool.com
www.fotoflexer.com
www.aviary.com
www.drpc.com
www.fototrix.com
www.imikimi.com
www.picasa.com
p aste ale stiu si sunt tari sper ca te-am ajutat:X:Xo zi buna:*:*