| Lylia a întrebat:

Dau funda pentru cel mai bun raspuns. Cine stie un program ONLINE gratuit prin care pot sa mixes melodii? Vreau unul online pentru ca am calculatorul plin de jocurile fratelui meu si daca mai descarc si eu nu imi va merge calculatorul. Deci, cine stie un astfel de program primeste garantat funda, iar restul vot:* Multumesc!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ionut_8984 a răspuns:

Eu am gasit astfel de aplicatii online pe www.panalu.net sunt mai multe, vezi si tu