| GirlOfDeath a întrebat:

Stiu ca e o intrebare ciudata dar demonii pot redevenii oameni? Si daca da cum?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca crezi in chestia asta sa stii ca demonii nu pot redeveni oameni fiindca ei nu au fost niciodata oameni! singura chestie ca un demon sa poata avea un corp uman este sa te posede, de nu e corpul lui, practic te controleaza dar nu este corpul lui!

mira
| mira a răspuns:

Sper ca intrebarea ta sa fie o gluma.Nu de alta, dar suntem in secolul 21.

| ELD a răspuns:

Error : a stupid question have been detectedlaughing)rolling on the floor)

| Zoki a răspuns:

Nu pot redeveni...

| Doddel a răspuns:

Intra intr-un corp, il poseda

| dhraqull a răspuns:

Cand isi recupereaza sufletul, din moment ce zici "redeveni" ma gandesc ca erau oameni inainte deci aveau suflet.

| RloveR a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva!

| OneMoreGirl a răspuns:

Exista demoni?

| Saibot a răspuns:

Si daca nu au fost oameni de la bun inceput? laughing