| ღAndrutzaღ a întrebat:

Buna sunt admina la un fanpage pe facebook si nu mai vreau. Celalalt admin nu vrea sa ma scoata orice as face pentru ca i-am adus multe like-uri. Cum ma pot "da afara" singura? Funda mare! scuze categoria

Răspuns Câştigător
| andreirapid a răspuns:

Buna, poti sa incerci asa :
Panoul de administrare - editeaza pagina( sunt acolo sus cateva butoane in drept cu panou de administrare ) - roluri administratori - acolo iti apar admini si te stergi, dai pe x happy, dar trebuie sa stii parola contului! Asta depinde si ce fel de admin esti happy!

| ღAndrutzaღ explică (pentru andreirapid):

A mers iti multumesc foarte mult

| andreirapid a răspuns (pentru ღAndrutzaღ):

Normal ca a mers laughing, cu placere happy!

5 răspunsuri:
| HighParadox a răspuns:

Simplu : nu mai intri pe pagina si gata.

| ღAndrutzaღ explică (pentru HighParadox):

Eu tot intru pe facebook si el ma are la prieteni si mereu imi zice sa fac pub, jocuri sa pun noi pozi si din astea. el este obsedat de like-uri. nu-l mai suport

| HighParadox a răspuns (pentru ღAndrutzaღ):

Pai il poti sterge de la prieteni si atunci nu iti mai poate zice nimic.