| Laura B. a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si sunt in mare dificultate in alegerea unui liceu. Mediile mele generale din 5-8 au fost tot peste 9.50 pana in 9.80. La tezele unice din a 7-a am luat tot 8.50, iar la examenele de acum din mai sper sa iau peste 8. Asa, ce liceu mi-ati putea recomanda? Imi place matematica. Prima data am ales liceul Lucian Blaga din Cluj-Napoca pe profil mate-info, intensiv engleza dar inca nu sunt hotorata. Mi-ar placea sa fac ceva liceu care sa ma poata ajuta mai mult in gasirea unui loc de munca mai calumea, adica pe viitor. Nici romana nu imi displace dar parca totusi matematica imi este mai pe plac. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Atunci, categoric alege profilul real. Poti alege mate-info, intensivele s-au desfiintat.happy

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Nu stiu niciun liceu din Cluj Napoca.
Scuze straight face

| yomya a răspuns:

Pai atunci du-te la matematica-informatik

| crissti a răspuns:

Daca iti place asa mult matematica. poti merge la Tiberiu Popoviciu (informatica )sa vezi ce mate baga acolo in tine.noroc happy