| Annita_3821 a întrebat:

sunt in juriu la carnavalul scolii si trebuie a vin cu ideii de probe pentru el.Imi puteti da niste idei in afara de(karaoke, dans)sau probe care presupune murdariea costumurilor sau ruperea lor.Astept Raspunsuri dau funditaaa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Concurs de desen
2. Concurs de costume ( pentru carnaval )
3. Concurs,, Cel mai bun fotograf "
4. Joc,, Adevar si Provocare "
5. Concurs,, Cat de curajos esti "
6. Concurs,, Arcada saruturilor " ( ma rog te inspiri de la nume )
7. Cea mai buna reprezentare dramatica ( sau romantica, de comedie... teatrala as putea spune intr-un cuvant )
8. Cea mai amuzanta gluma
9. Bataie cu cocoloase de hartie ( daca esti lovit de max. 5 ori ai iesit )
10. Concurs,, CEl mai original dans "
11. Tombola cu premii
12. Concurs,, Nimereste magarusul legat la ochi "
13. Concurs,, Cat de repede poti sa iti schimbi costumul "
14. Concurs,, Cat de horror ( sau comic ) poti sa te machiezi? "
15. Concurs de confectionat obiecte decorative
16. Concurs de cules mere din vasul cu apa ( cu gura )
17. Concurs de spus bancuri
18. Concurs,, Cel mai impresionant numar de talent "
19. Concurs,, Cat de repede poti sa mananci [ mentionezi numele mancarii ]? "
20. Concurs,, Cel mai original numar de comedie "
Fundtiza
?

1 răspuns:
| Britney13 a răspuns:

Pai era unu fain
Trebuie sa aduci un butoi si-l umpli cu apa si pui mere in el si copii care vin trebuie sa-l prinda cu gura si sa-l tine de maini cineva sa nu triseze

big grin

Sau sa pui pe cineva sa zica sunt un prost si iau pastile si daca nu zice pleaca cu placuta de sunt un prost si iau pastile pe spate
E tare asa mi-a facut mie pr mea big grin
Atat stiu funda?