| adri1000 a întrebat:

Buna sunt mai multe intrebari cel care da cele mai bune sfaturi primeste fundita :*
1. Ce i-as putea da cadou unui baiat de 18 ani de ziua lui?
2. ce dieta as putea ti-ne pentru un abdomen plat?
3.cum as putea sa tin aproape persoana iubita si sa fac se simpta bine
4. ce tratamente naturale pot face sa nu imi mai cada parul. cade foarte mult
Si cam atat puteti sa comentati cat vreti de greselile mele gramaticale
sincer nu imi pasa vreti fundita sfaturi :*
Si multumesc mult celor care ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

1. Depinde de personalitatea acestuia, tu il cunosti cel mai bine pe el. Gandeste-te bine si pana la urma iti va veni o idee de cadou super happy
2.Fructe (evita bananele) si legume (legume fierte cum ar fi cartofi, morcovi, ori ce iti place tie), carne de pui la gratar, peste. Dar nu uita de programul tau de mese: mananca des dar foarte putin, si nu rata nici o masa. Sportul cum ar fi alergatul sau abdomene te ajuta sa te mentii happy
3.Sa fi intodeauna deschisa, vesela, glumeata, sa-i cumper cadouri micute, sa-i spui ca-l iubesti si sa-i faci surprize happy
4.Ai grija: sunt multi factori care influenteaza caderea parului si trebuie neaparat sa ti seama de ele: Factorii chimici (samponul, vopselele de par, gelul de par...) factori fizici (praful, fumul) si biologici (poate ai vreo problema cu hormonii). Se poate sa fie si mai grav, ca de exemplu sa ai vreo boala. Lipsa vitaminelor esentiale este o cauza principala. Evita sa schimbi samponurile des, pentru ca parul trebuie sa se obisnuiasca cu un singur sampon.Sensibilitatea parului depinde direct proportional de tipul acestuia - de pilda, parul ondulat este mult mai fragil, asadar fii foarte atenta cand te piepteni. Dar nu te ingrijora, parul creste la loc

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

1 ai putea sa ii dai un costum fain 2 ai putea sa faci salata foarte sanatoasa 3 pei ar trebuie sa ii spui ca il placi mult 4 ai putea sa cumper un sampon de par cum ar fi la televozor in reclame sunt multe te rog fundita

| `KiddO` a răspuns:

Eu nu ma bag la celalalte rolling on the floor raspund direct la 2. Fa sport! big grin. Eu am abdomenul plat + ceva patratele (mici) :X. Si eu fac baschet in fiecare zi rolling on the floor.

| Anonim232323 a răspuns:

1. daca ii plac cartile poti sa ii da o carte frumoasa, poate un bibelou.
2. fara paine si fara zahar(Suc)mai special nimic dulce
3. fara minciuni, si sa nu il inseli cu altul
4.fructe si legume multe ecologice
sper ca ti-am fost de folos
fundita?