| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe TPU.ro si vreau sa stiu, intrebarile pe care le-am scris se pot sterge? Dar raspunsurile.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se pot sterge ambele si exista 3 moduri. 1. Daca mai au optiunea Editeaza se pot sterge ori modifica de acolo. 2. Le poti raporta ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant, neinteligibil sau spam, dupa caz si daca se incadreaza in vreuna din aceste categorii, altfel chiar daca se sterg pot fi repostate. 3.Trimiti un mesaj din CONTACT, dai link-ul intrebarii/ raspunsului si rogi pe Stela sa le stearga. In ultimele doua cazuri va trece un timp pana vor fi sterse. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| DianaIstratii a răspuns:

Multumesc!batting eyelashes.