| a1473 a întrebat:

Buna sunt pasionat de carti de joc si as vrea sa imi spuneti ce site-uri stiti ca sa le cumpar? Eu sunt din Galati si as mai avea o intrebare pachetele de carti
Tally-Ho - Circle/Fan Back
Bicycle Fashion Green
cine ar avea aceste pachete

Răspuns Câştigător
| GameMaster23 a răspuns:

Http://www.cartidejoc.ro/
Gasesti pachete ieftine si bune, stiu multi de pe youtube care de aici si-au cumparat.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pasionat de carti de jocrolling on the floorCe prostie mai e si asta? Dai banii aiurea dupa parerea mea.o sa se puna praful pe ele dupa 1-2 luni dupa ce te plictisesti.

| drhotzu a răspuns:

Fii atent: o sa te invat o smecherie pe care nu multi o cunosc: cand cauti ceva pe net, sa spunem in cazul tau carti de joc, cel mai simplu este sa cauti direct tu cu manuta ta din mai multe motive:
1. cel care o sa caute in locul tau o sa iti dea primul link pe care il gaseste.
2. primul link poate are preturi foarte mari sau politica dezavantajoasa de livrare...
3. cautand persoanal poate vezi mai multe, si poate dai peste ceva care chiar se merita!
SPOR! si nu uita: GOOGLE IT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicyble is cele mai faine toti le au pe net. Cauta aici carti si da raspuns castigator daca te-am ajutat: http://www.playingcards.ro/bicycle-standard.html costa 11 lei foarte ieftin Succes! Cauta in magazine trebuie sa fie!

| Vipera133 a răspuns:

Am eu carti bicycle sigilate si bicycle standard le am cu 10 lei are finisaj cu perna de aer si sunt fabricate an S.U.A

| Vipera133 a răspuns:

Cele mai mici preturi pe PlayingCards.ro