| LoveMe a întrebat:

sunt si eu curioasa. voi dupa ce principii va ghidati in viata? adica ce motto aveti...citate. orice dar vreau sa fie ale voastre nu copiate de pe net

funda ce ma impresioneaza

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritatea e cheia.
Prietenii sunt totul.
Nu te razbuna niciodata, roata se va intoarce mai devreme sau mai tarziu.
Orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza ani intregi.
Respecta ca sa fii respectat.

13 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

Gandirea parintilor prin faptele melehappy

| Dobitoc a răspuns:

Scuze ca l-am postat de doua ori.

| Dobitoc a răspuns:

Viata mea e un razboi in care ma lupt cu eu insumi si nu-mi pot folosi armele.

| Sua a răspuns:

Viata e o cu*va si trebuie tratata ca atare

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Nu sunt poet dar o sa incerc sa ma exprim cumva, deci, sa fiu in viata asta cit de cit corect, sa-mi ajut si sa pretuiesc prietenii, sa fac tot ce-mi sta in putina ca sa-mi bucur parintii! Asta e tot, la mine functioneaza de minune!

| Bilqux a răspuns:

Daca ai bani ai avere, dar daca ai prieteni esti bogat

| Scuturici a răspuns:

Mananca sau vei fi mancat! laughinglaughing

| HeyScandura a răspuns:

Trebuie sa ai scoala[educatie], dar mai ales scoala vietiihappy

| maya_4030 a răspuns:

Iert usor, dar uit greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste si fa celorlati asa cu ei ar vrea sa-ti faca tie.

| Atreides2 a răspuns:

Tot inainte, fara regrete!

| Blood2ghost3emo a răspuns:

Pai dupa cum esti tu...nu incerc sa fiu ceea ce nu par! asta cred eu funda?

| buby a răspuns:

Daca lucrurile au rezolvare rezolva`le daca nu lasa`le asa cum sunt.Chiar daca incerci sunt lucruri care nu au rezolvare cu toate ca toti ne mint ca orice in lume se rezolvahappy