| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce va ghidati in viata? scrieti-mi si mie motto-ul vostru...citate...

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ce nu te doboara, te face mai puternic.

37 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am mai multe happySi cred foarte mult in elebig grin
'' Incercarea moarte nare''winking
'' Daca nu risti, nu castigi''love struck
''Acum ori niciodata''big grin
'' Nu uita sa zambesti chiar daca ai tendinta sa palngi''love struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

În viata as fi vrut sa ajung invatator nu sa putut mi-am ales o meserie si a fost foarte bine. Castig foarte bine pot sa-mi permit aproape tot ce vreau eu si familia mea. Tot timpul trebuie sa fii foarte bine pregati, altfel te excluzi din competitie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

"Munceste ca si cum ai avea toata viata inainte si distreaza-te ca si cum ar fi ultima zi"winking "Mintea se apara, nu retine informatii de care nu are nevoie" big grin "Decat sarac si bolnav, mai bine sanatos si bogat!" "Forta e in echilibru, nu in extreme"

| SweetCandy a răspuns:

Daca nu esti primul, nu esti delocbig grinbig grinbig grin

| Barajag a răspuns:

Eu zic : ce poti face azi nu lasa pe mainehappy

| M4RK a răspuns:

Eu traiesc pe ideea " I dont give a s.h.i.t." dar fara sa vreau, asa sunt eu. Nu prea exista lucruri sa ma streseze :d Pe de o parte e bine pe de o parte e rau."Traieste momentul" nu prea cred ca se compara cu stilul meu de viata.

| ViVi a răspuns:

happy citatul meu laughing
deci sa nu ai incredere in nimeni si tot ce e bun pentru tine pastreaza nu arata nimanui ca poate sa iti ia laughing
da vb din experienta de viata tongue

| xibalba a răspuns:

Dupa ce ma ghidez... pai dupa o analiza amanuntita a lucrurilor, iau o decizie si gata. Asa ma ghidez eu in viata. Motto`ul preferat: Adio renuntarii.

| gabitza05 a răspuns:

''Nu lasa pe maine ce poti face azi '' si ''mai intai treaba si apoi distractia'' big grin

| Diva a răspuns:

Viata e grea dar trece

| maryana5 a răspuns:

Motto-ul meu: "Munceste acum si dupa te distrezi"
xoxo, mary peace sign

| Gregory a răspuns:

Buna! "Dumnezeu este totul si fara El nu poti face nimic!"... este tot si face tot!

| arysa a răspuns:

Zambeste! Maine poate sa fie mai rau...

| diana a răspuns:

"Prost nu e cel ce nu intelege unele lucruri, ci acela care le intelege pe toate pe dos."
"Fericirea nu este nimic altceva decat o sanatate buna si o memorie proasta."

| www a răspuns:

Nu am nici un motto.

| marry a răspuns:

"Din greseli se invata"

"Totul sau nimic" big grin

| Timishan a răspuns:

Citate?!, sunt multe la care rezonez, dar cum nu am etaloane cu minti luminate, mi-am facut eu un Motto: "Nu tolerez intoleranta!", si ar mai fi "Nu m-a facut mama presu` nimanui!", ori "Cred doar ce-mi permit eu sa cred!", sau "Viata mea nu este pentru mine!",... s. a. m. d.batting eyelashes

| Viuvi a răspuns:

"Daca iti doresti ceva din tot sufletul, tot universul va conspira in favoarea ta"
asta ar fi primul thinking

ar fi mai multe insa nu-mi prea trec prin minte acum tongue

| aragon18 a răspuns:

Motto : Let the music set you free happy

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Motto-ul meu: "It takes years to build up trust, and just seconds to destroy it."

| Angellina a răspuns:

Ana, esti dulce. am 14 ani papusa, ce experienta de viata ai tu?

motto`ul meu este

'iubeste, uita si zambeste!'

| Angellina a răspuns:

Am gresit : ai 14 ani. eu am 18 big grin

| hmmmmmmmm a răspuns:

Mottoul dupa care m-am ghidat si in facultate, in sesiuni, dar si in timpul liber : "Imbina utilul cu placutul", fa ceea ce iti place si atunci o sa fii chiar bun (nu intelege gresit, sa te faci dansatoare, cantareata, vedeta tv- sunt si astea dorinte dar ceva mai apropiat de realitatea directa)

| gossipgirl a răspuns:

Succesul reprezinta abilitatea de a trece de la un esec la altul fara sa iti pierzi entuziasmul.
A spus-o Winston Churchill. big grin

| . a răspuns:

Mottot-urile mele sunt:
1. EU NU PIERD!
2. Trupul meu are puncte slabe; eu nu!
3. Nu sunt un monstru; eu sunt Diavolul!

| xxxnonamexxx a răspuns:

"when you have the best, don't care the rest"

| koxatu a răspuns:

Pauzele lungi si dese cheia marilor suceselaughing

| elenacata a răspuns:

Ce nu te omoara te intareste

| spin a răspuns:

Motto-ul meu...pai...sa vedem:
"cainii latra, ursul merge".