| abcdefgh a întrebat:

Tocmai mi am bagat un al 2 lea cercel in urechea dreapta. Astazi am auzit diferite chestii cum cele care isi pun cercel in dreapta sunt c****. Ma rog mai multe chestii. Eu nu am pus la suflet dar acum chiar sunt curioasa..Este ceva adevarat? De ce se zice asta?

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

Daca ar fi sa asculti lumea! Nu ii baga in seama, varamea are si ea 2 cercei intr-o ureche si invata, are note bune si nu o intereseaza ce zic ceilalti, in plus daca asta te reprezinta pe tine sau daca asta ti se pare frumos, nu ar trebui sa iti pese de ceilalti!

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

De asta nu ştiam laughing Şi eu am doi în urechea dreaptă şi unul în cartilaj în urechea stângă.

| CupCake97 a răspuns:

Nu si nu are nici-o legatura. ori sunt rautaciosi, ori invidiosi...eu n-am auzit niciodata asemenea lucruri

| wforweirdo a răspuns:

Am auzit şi eu chestii din astea că ăia care îşi pun piercing în dreapta sau stânga nu mai ştiu, în buză cică sunt gay.
Şi eu am două găuri în urechea stângă, şi chiar nu îmi pasă ce cred alţii. Nu-mi pasă nici de ce se spune aşa.

| CrissuCristina a răspuns:

Eu nu am auzit asa ceva eu am mai multe gauri in fiecare ureche si nu mi s-a spus niciodata nimic.

| helen45132 a răspuns:

Nu trebuie sa le dai atentie, nu e adevarat, eu spre exemplu cateva veri in urma cred ca trei tot mi-am pus la urechea dreapta si nimeni nimic nu a spus chiar toti imi spuneau ca e extrem de frumos...fii sigura pe tine insati si totul va fi ok

| jessica22 a răspuns:

Nu are absolut nici o legatura, daca iti puneai in stanga iti ziceau la fel.
banuiesc ca cine ti-a zis nu are un al 2lea cercel laughing cand iti mai zice cineva ca in dreapta e pentru c*** spune-le ca nu-i problema, iti mai pui si in stanga unu laughing)