| lola a întrebat:

Daca vedeti un baiat cu cercel in urechea dreapta il catalogati drept gay?
asa am auzit ca "se zice".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Mi se par foarte draguti baietii cu cercel in ureche.

33 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu cred astalaughing)
Multi baieti au cercel in ureche, chiar si dreapta, si nu sunt sigur gaylaughing))))

| SweetCandy a răspuns:

Mie nu imi plac baietii astia "smecherosi"
fie ca e in dreapta sau in stanga eu dau inapoi...
cat despre cercel in urechea dreapta asa se zice, dar cred ca nu o sa ai timp sa ii atragi u atentia pentru ca deja au facut baietii misto de el...big grinbig grinbig grin

| Dan a răspuns:

Se prostesc, sunt inca copilarosi, nu sau maturizat, cred ca impresioneaza pe cei din jurul lor, dar se inseala.Trebuie sa ii intelegem sunt si ei oameni.

| Emeraude a răspuns:

My Gosh, la cati baieti cu cercel in urechea dreapta am vazut, inseamna ca toti erau gay.Depinde de conceptiile fiecaruia.

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu. mi se par draguti cei cu cercel in ureche.nu cred ca se poate dovedi ce orientare sexuala ai numa dupa un cercel pus in ureche la baieti.

| antonius74 a răspuns:

Nu, dar banuiesc ca are o predispunere genetica la maturitate intarziata laughing

| Betty18 a răspuns:

Nu cred eu aici de unde sunt nu am auzit de astabig grin

| anonul a răspuns:

Asa se zicea prin USA in anii '80, dar la noi inca se mai zice...sigur gasesti carnati care sa te insulte daca ai in urechea dreapta dar cel mai bine e sa le dai jet, pana la urma cea mai importanta calitate a mea e ca ma doare-n p**a de parerea oamenilor pe care nu-i cunosc.

| www a răspuns:

Nulaughing. E ca si cand ai zice ca fetele fara cercei sunt lesbiene.

| muffin94 a răspuns:

Prietenul meu are cercel in urechea stanga si nu e gay...laughing mie imi plac baietii cu cercel in ureche love struck unora chiar le sta bine happy

| metamorfoz a răspuns:

Nu, dar in loc sa-mi para mai atractivi (cum probabil intentionau ei sa fie punandu-si asemenea podoabe pe ei), efectul e chiar pe dos...imi displac total! Si baietii cu cercei si baietii pensati si baietii epilati pe picioare sau pe piept (oribil, am vazut asa ceva!) si baietii cu pantalonii stransi pe ei sau tricouri mulate si baietii care arata ca niste pachete de muschi cu picioare.Nici chiar asa...yuck! Barbatii sa fie barbati si sa denote masculinitate! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cu siguranta nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa aiba si tricou roz iar daca este toamna pluover de mohair...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu chiar am avut prieteni cu cercei in ureche dreapta si nu erau gatbatting eyelashes sincer::X:X sh il cunosteam bine ca s astiu daca e sau nu gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa laughing daca il are in stanga e mfwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cercei in ambele urechi si nu ma intereseaza ce zic ceilalti char daca ii deranjeaza in vreun fel prezenta cerceilor mei in public.Deci eu fac si ma imbrac cum imi place nu iau in considerare parerile celorlalti pentru ca exista mi de pareri si comentarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are doar in dreapta cam da asa zice lumea dar daca ai in ambele urechi nu cred ca arata ceva banuitor despre inclinarile tale sexuale...de ex. eu am si. n stanga si. n dreapta si nu mi s. a spus vreodata ca par a fi gay(si chiar nu sunt)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are cercel in urechea stanga inseamna ca nu e gay si in plus e cool sa vezi ca a avtut totusi curajul sa-si gaureasc urechea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e gay clar si daca mai are si o camasa roz clar e gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sincer eu nu stiu ce sa zic.adica nu l-as cataloga decat dupa cercel de exemplu uite eu sunt metalist stii.si am piercing urechea stanga 2 gauri mai tribale da daca era unu in urechea dreapta ca mine nu ziceam ca e gay daca avea in urechea dreapta cercel cu pietricica ziceam ca e gay cocalarlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penal laughing)
Eu am cercei in ambele urechi. si?
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg care e problema daca ai cercel in dreapta.Eu am in ambele de aproape 1 an, si imi place foarte mult.Plus ca sunt si fete carora le place.Am 16 ani si prietena mea are 18 tongue e o prostie asta cu daca ai cercel in dreapta sau ambele urechi esti "gay" doar nu te face cercelul gaylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu cred porcaria asta. Eu am in stanga si imi place foarte mult mai ales ca prietena mea mi-a zis sa imi pun in amandoua dar nu pot sa imi pun in dreapta ca am probleme cu urechea dreapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cercei in amandoua urechi de cam 2 luni si pana acum am auzit doar laude din partea fetelor si nu cred ca e gay deloc, dar oricum romanul are mentalitatea aia veche, nu neaparat toti,,,, si nici daca ai in urechea dreapta nu inseamna ca esti gay neaparat desi nu pot sa zic ca mi se pare prea in regula in dreapta,,, mai bine ai 2 sau unul in stanga,,,,, parerea mea si nu ma intereseaza ce zice lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ba ai dreptate
laughing

| SweethearT a răspuns:

Nu cred.cunosc pe cineva care poarta si nu e gay laughingadica mie mi se par chiar draguti cei cu cercel in ureche, atata timp cat nu se cred cei mai tari si nu se dau mare.

| mya_1054 a răspuns:

Precis vrea sa arate ceva cand isi pune un cercel sau mai multi, inainte sa aleaga in ce ureche isi pune cercelul, stie de ce il pune acolo si nu in cealalta, daca pune in ambele urechi, asta ma intreb, are preferinte sexuale de oricare se nimereste? asa cred, ca e o regula, la baieti cine isi pune cercel stie unde se pune ca sa arate ceva, ca doar nu e fata sa isi puna in ambele urechi cercei, decat daca e pe inverslaughing

| karina_3995 a răspuns:

Am auzit si eu dar nu cred in astfel de vorbe in vint-cum se zice.Fiekare isi are stilul sau si nu ar trebui sa avem konkluzii intr-atit de proaste.cred ca e doar o vorba in plus.

Întrebări recente