| XxVladyxX a întrebat:

A fost astazi un episod cu Bibi si Tina la Minimax cu un manz alb care era sa se scufunde in mlastina.Va rog sa-mi spuneti unde il gasesc pe net sau cand da reluarea episodului! Va rog! Scuze daca am gresit categoria!

3 răspunsuri:
| RaduBoss98 a răspuns:

Nu stiu sigur la ce densen te referi dar uite : asta e un site pe care il folosesc la seriale filme, selectezi programul TV si cauti serialulwinking sper ca te-am ajutat

| Ciuciulina34 a răspuns:

Buna, nai gresit categoria, te duci pe programul minimax si vezi cand il mai difuzeaza big grin sper sa iti fii fost de folos

funda?

| AleAllexandra a răspuns:

Nu ai gresit categoria:).
Nu stiu la ce desen te referi, dar cauta aici.
http://www.minimaxro.tv/program.php
Aici vei gasi desenul si programul desenului. Funda?:o3