| Differentx13 a întrebat:

Bună TPU happy. A-ți luat vreodată pastile de slăbit? Vreau și eu să iau, dacă se poate, spuneți-mi cum se cheamă și prețul. Dau fundă, iar dacă nu aveți răspunsuri folositoare puteți ieși.winking

Răspuns Câştigător
| NobodyCaresDotCom a răspuns:

Heiihappyexista o pastila super buna de slabit naturista si e foarte eficienta si costa in jur de 125 de lei..si se numeste slim&health.Sigur da randament si ti-o spun ptc mama are plafara si cu asta chiar se vad rezultate.Iti taie pofta de mancare instanthappy

4 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Eu personal ti-as recomanda sa nu folosesti pastile de slabit ci sa faci sport acum ramane la alegerea tawinking

| kaloma a răspuns:

Stiu pe cineva care a incercat tot ce exista pe piata.in cel mai bun caz nu s-a intamplat nimic.in cel mai rau, s-a ingrasat apoi mult mai mult si oricum si-a dat organismul peste cap.fa sport si tine o dieta hipocalorica.

| ankadiana9 a răspuns:

Pastilele de slabit nu sunt bune....eu am incercat orice ca sa slabesc acum 1 an, iar atunci cand luam aceste pastile nu m.am simtit bine. vomitam, imi era rau mai tot timpul....acum depinde de organismul tau, dar cel mai bine este sa incerci sa mananci mai putin, sa tii diete si sa memrgi la sala. Sper ca te.am ajutat!happy

| soimm a răspuns:

Buna,uite foloseste asta: http://www.megaproteine.ro/......-pt-Femei/ ai aici un program pentru sala de luni pana vineri toata chestia e sa respecti modul de administrare si sa te ti de sala si de programul indicat.O sa vezi diferentele dupa vreo 2-3 luni.Bafta