| TheExpert01 a întrebat:

Buna TPU abia a inceput vara de o saptamana si eu ma plictisesc de moarte nu am ce sa fac pana la 4 ma joc la calculator si de la 4:30 5:00 ies afara pana la 9:00 dar doar ma plimb ce as putea sa fac idei de jocuri si explicati cum se joaca va rog spunezimi ce sa fac ma plictisesc FUNDA...

Răspuns Câştigător
| Denizk a răspuns:

Poi ai putea sa joci cu prieteni un joc pe nume EU.Jocul se joaca asfel: tot ziceti eu pana unul rade cand a ras cel dinaintea sa ii va zice un cuvant de ex : Eu sunt soricar cu par de vaca tot asa laughing e super si ff amuzant... sau ai putea sa joci kems. un joc cu carti unguresti. Se joaca asfel se pun 4 carti jos si 4 carti in mana (trebuie sa fiti 4 in echipe de cate 2) trebuie sa va puneti un semn secret happy si cand il faci celalat zice kems sau un membru din echipa adversa poate zice contrakems. Trebuie sa Faci perechi de cate 4 Carti ex: 4 septari.4 doieri. fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai toata ziua pe internet. Ca mine de altfel.

| gigimuranus a răspuns:

Joaca carti, mata ascunsa/aprinsa (ascunsa e super tare seara, indiferent de varsta laughing ), du-te cu prietenii pe strand si simte-te bine happy.