| xClawwSpuneBună a întrebat:

Deci ma plictisesc de moarte... De o saptamana nu mai am chef de nimic. Eu as vrea doar sa ma plimb. Prietenele mele sunt atat de vesele si eu zici ca sunt o leguma. Ce naiba am? Poate e si vremea asta. Spuneti-mi niste chestii pe care as putea sa le fac afara si unele in casa. Merci mult.

Răspuns Câştigător
| piana a răspuns:

Joaca-te afara cu colegii, prieteni tai, invitai la tine, deseneaza, asculta muzica, cum ai spus plimbate prin parc, scrie ceva, inventeaza jocuri, fa-ti fb, vorbesti cu prieteni si cunosti oameni noi. Ai multe de facut. Joaca-te cu un frate sau o sora de a ta daca ai! Fa-te la par, du-te la piscina! Funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Daca astepti veselia sa vina singura la tine...o astepti mult si bine ..trebuie tu sa te motivezi sa faci ceva
incearca sa gatesti ceva de unul/una singur/a
citeste o carte
iesi pe strada si sari in doua picioare si numara cate persoane se uita straniu la tine big grin
fa ceva care de mult ai fi vrut sa o faci insa nu ai avut timp
bafta oricum! cred ca oricine are momente de plictiseala

| RevistaAIO a răspuns:

Daca nu ai ce face, si doresti sa cunosti noi informatii educative te asteptam pe pagina noastra de facebook!

www.facebook.com/revista.aio

Aici vei gasi articole interesante care cu siguranta iti vor fi de folos pe viitor.

Momentan suntem la inceput si articolele sunt putine, dar te asiguram ca numarul articolelor noastre este in continua crestere! Mult succes! Meriti sa stii mai mult