| anonim_4396 a întrebat:

Ador sa fac bratari si am facut o gramada. Dar acum, nu stiu cum sa le vand. Sunt din Bucuresti, nu se prea organizeaza targuri unde as putea sa vand si eu bratari. Online; doar cat ar costa transportul! In scoala... hmmm, stiu sa faca majoritatea acest tip! Asa ca nu stiu ce sa fac serios! Imi puteti da va rog idei pentru unde as putea vinde aceste bratari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti poti face o pagina de facebook. Si iti poti invita prietenii sa o aprecieze. cu cat ai mai multe poze cu atat va fi mai bine.

1 răspuns:
| matrix100 a răspuns:

Gratis poti sa le pui pe olx si pe tocmai asta dupa ce le faci niste poze sa iasa cat mai bine. Posta te costa 10 ron pe colet asta daca gasesti clienti in tara. ai mai putea incerca in targ dar acolo trebuie sa platesti vreo 10 lei pentru metru patrat, deci daca nu vinzi macar cateva bratari o sa iesi in pierdere. poate mai vine si altcineva cu alte idei