| MeGustaaaaa a întrebat:

Bratarile prieteniei, cu modele fumoase si destul de geru de facut, se vand? Am o prietena ce vrem sa vindem bratari...Ne merge bine pana acum. Dar nu stiu cum as putea vinde mai multe. Ceva ideei despre cum as putea sa vand bratari? Funda.big grin

Răspuns Câştigător
| DeddoLăvPeace a răspuns:

Pai puteti sa faceti poze la bratari apoi sa le adaugati pe un blog si la fiecare poza puteti sa scrieti pretul. Asa o sa puteti sa le vindeti mai binebig grin... Funda?