| Bombinik97 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine.Sunt admina la o pagina si vreau sa fac totul bine nu ma pricep asa de bine la chestia asta si de aceea vreau sa invat.Imi puteti spune si mie site-uri in care pot modifica poze pentru pagina, pot face poze de coperta si multe chestii legat de a fi admina. Vreau sa imi spuneti si sa ma ajutati sa stiu mai multe chestii despre a fi admina.Cel mai detaliat raspuns primeste FUNDA.Multumesc anticipat. Funda

1 răspuns:
| Madut21 a răspuns:

Http://www.picmonkey.com/
E usor de folosit :D Fii creativa, cauta poze pe tumblr, we heart it, deviant art, pune muzica, povesti.