| papushicata14 a întrebat:

Stiti cum sunt facute acele poze de coperta pe facebook cu fete si tot felul de chestii? spuneti-mi si mie programele. Vreau si cateva de editat poze.Cine imi spune cele mai multe site-uri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Siteuri? daca preferi siteuri, am eu mai multe propuneri: pixlr.com, photo505.com, photofunia.com, pizap.com, hairmixer.com,loonapix.com iar daca vrei programe iti recomand Photoshop, acesta fiind cel mai bun, pe urma ti-as recomanda Photoscape. Succes!