| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

Am 11 ani si as vrea sa le fac o surpriza parintilor mei. Vreau sa le fac o prajitura sau ceva de mancare.Imi puteti da idei de retete usoare? Dar sa nu fie nevoie de cuptor sau de aragaz! Dau fundita si pupiceiiii dar si votikuri!

Răspuns Câştigător
| xXDVDXx a răspuns:

Poti face o inghetata.Nici aragaz si nici cuptor. Uite un site sau poti cauta alte retete daca nu iti plac astea:http://www.inghetata.net/.

3 răspunsuri:
| MyWorld a răspuns:

Sorry da fara aragam nu prea ai ce facestraight face. In schimb poti face ceva gen o salata de fructe...thinking Cauta pe net reteta sau chiar poti inventa tu una caci este foarte simplu

| Just4You_6850 a răspuns:

Nu prea stiu ce ai putea face fara aragaz...Sunt unele retete, dar sunt cam grele.Ai putea face o salata de fructe si sa pui frisca si sirop peste (daca ai prin casa).

| LoL_1122 a răspuns:

Cam fara aragaz nu le poti face nimic. Poti sa le faci un mic dejun special cum ai dori tuwinking. Bafta, sper ca ti-am fost de ajutor.