| fetita14 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa le fac o surpriza culinara parintilor mei dar nu stiu ce sa fac... am nevoie de ceva usor. nu am multe ingrediente la dispozitie. Va rog! As vrea retete de prajituri dar foarte usoare sau ori ce.

AJUTATI-MA!

4 răspunsuri:
| pissyaly a răspuns:

Un tiramisu, poti sa incerci, sau o tarta cu fructe, sunt foarte usoare nici nu ai nevoie de cuptor, poti sa te uiti pe internet la retete! Succes!

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva nemivazut.fa ceva simplu si de efect, cum ar fi clatitele.parintii tai iti vor multumii oricum.deci nu te ingrijora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.lalaworld.net/ acesta e un site cu tot felul de mancaruri sau dulciuri, prajituri ..pt mine e foarte util. incearca sa cauti ceva ce crezi ca poti face :) ..in general sunt retete foarte usoare.