| Secrieru_Diana-Maria_1997 a întrebat:

Buna TPU kiss Am 15 ani si vreau un job de vara dar nu gasesc sad ajutati-ma va rog :3 sunt din Iasi, dar exclud sa fiu reprezentant la AVON, Oriflame etc. Ma ajutati?; o3 funda :*

Răspuns Câştigător
| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Iti recomand sa iti faci de cap la varsta ta, iar dupa o sa ai suficient timp pentru joburi. Mai sunt joburi de chelner, xerox, imparti flayere, din astea.

4 răspunsuri:
| BornToBeLoved a răspuns:

Chelnerita
La cv terasa o sa iti faca juma de
Norma...
Sau vezi tu cv de genu

| Heliodor a răspuns:

Legal, 16 ani impliniti
orienteazate pe firme mici

| Adinnaaaa a răspuns:

Pai la 15 ani nimeni nu te-ar lua la munca, dar, totusi poti sa incerci sa lucri pe o terasa sau la un bar, poti sa mai incerci sa vinzi inghetata la un automat. sau poate la un magazin de haine? Sper ca te-am ajutat, o seara placuta! happy