Întrebare recomandată | Piitica a întrebat:

vreau sa devin reprezentant dar nu stiu daca la oriflame sau avon, cu care se castiga mai bine? funda.

Răspuns Câştigător
| Costiica a răspuns:

La avon ai discounturi mai mari si in plus produsele se vand mai repede si vinzi mai multe fiindca sunt ieftine, pe cand la oriflame produsele sunt scumpe (de aceea lumea nu prea cumpara ). Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Clar Avon.

| Iubibilăă a răspuns:

Eu tin cu ambele.
Cumparaturi placute.

| supermamici a răspuns:

La Oriflame, intrucat produsele avon pot fi comandate si de la eMAG, de ce as lua de la un reprezentant? http://bit.ly/cosmetice-avon

| awkward a răspuns:

Eu as zice Avon, mi se pare cel mai OK. Spor la cumparaturi.

| Adde2 a răspuns:

Parerea mea ar fi Avon

| agoodfriend a răspuns:

Cu niciuna. Iti pierzi vremea.

| bella2332 a răspuns:

Depinde acum de tine, si de cate persoane vei avea. la avon poti castiga destul de bine dar poti pierde si mult

| Piitica explică (pentru bella2332):

In ce sens zici ca pot pierde? bani?

| bella2332 a răspuns (pentru Piitica):

Sa nu ti aduca unele persoane banii sau sa nu iti mai vrea produsele...si sa ramai cu ele