| Ramo137 a întrebat:

Buna TPU am auzit ca au inceput jocurile olimpice. daca da la ce ora incepe si pe ce canal?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Programul sportivilor români care vor evolua vineri, în cea de-a şaptea zi a Jocurilor Olimpice de la Londra, potrivit Mediafax.

Ora 11.37: Judo (ExCeL - North Arena 2) - Competiţia masculină, calificări, +100 de kilograme: Vlăduţ Simionescu - Iurii Krakovetskii (Kîrgîzstan)

Ora 12.25: Atletism (Olympic Park - Olympic Stadium): Cristina Bujin - triplusalt (feminin) - calificări (ora 12.25)

Ora 13.30: Scrimă (ExCeL - South Arena 1) - Sabie echipe masculin, sferturi de finală: România (Tiberiu Dolniceanu, Rareş Dumitrescu, Gelu Zalomir) - China

Ora 14.00: Atletism (Olympic Park - Olympic Stadium): Bianca Razor - 400 metri feminin - serii

Ora 21.00: Haltere (ExCeL - North Arena 3) - Finala - 85 de kilograme - Gabriel Sincraian

Ora 21.10: Atletism (Olympic Park - Olympic Stadium): Nicoleta Grasu - aruncarea discului (feminin) -

3 răspunsuri:
| DdoarEuuu a răspuns:

Au fost, sau terminat!

| DieBitch a răspuns (pentru DdoarEuuu):

Vor evolua in a 7 a zi(vineri ).

| DdoarEuuu a răspuns (pentru DieBitch):

OK...happy