| Luci99 a întrebat:

Am decarcat Chat Engine si nu stiu cum se foloseste. Daca stie cineva sa-mi spuna. Vreau sa-l folosesc pe Farmerama. Ajutati-ma! Dau funda la raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| Dragotta a răspuns:

Fi atent deci daca de exemplu vrei gloante la un joc deschizi cheat engine si scrii cate gloante ai si i dai next scan.Iti vor aparea multe nu te speria.Intra in joc si ia sau consuma gloante.Vei avea un nr diferit de gloante.Acel numar il treci din nou in cheat engine si i dai next scan.Continui tot asa pana cand pe tabel iti va aparea numa 1 sau 2 valori le alegi si apoi le pui la cheat engine in bara de jos si apoi dai dublu click pe numar si il schim cat vrei u cate gloante vrei si apoi eventula bifezi cutia de langa el care va pastra valoarea faza sa o schimbe