| Mynu a întrebat:

Am descarcat un spray pentru counter strike 1.6.Cum fac sa il pot utiliza in joc?

Răspuns Câştigător
| Peter28 a răspuns:

Iti trebuie programul HL Tag Converter pe care il descarci pe net. Apoi deschizi HL Tag Converter dai la "Open Image" bagi imaginea, dai adjust image apoi ceva cu 259 de culori dai click pe aia iar apoi save tag. Il salvezi cu numele tempdecal.wad. Dupa ce l-ai salvat il bagi in folderul cstrike din cs 1.6 iti va spune daca vrei s-al inlocuiest si dai yes. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat