| Deea5339056 a întrebat:

Am facut un desen pe desenatori.ro fara sa intru in cont si nu l-am terminat am dat la netermint si acumm nu stiu unde sa dau sa il continuu am salvat linkul cu desenul daca stiti va rog sa ma ajutati! Ms dau funda happy

1 răspuns:
| pissycutza99g a răspuns:

Este la "inregistrat " am un desen acolo, e foarte reusit si nu exista nicio posibilitate sa-l transferi, l-ai salvat la "neinregistrat " ca sa-l poti vedea trebuie sa salvezi un desen cand nu esti pe cont si apara acolo in dreapta si o cauti pe a ta!