| Диана a întrebat:

Cum imi recuperez un desen( de pe desenatori.ro)? Dupa ce l-am terminat imi spunea ca nu sunt logata. Dar cand am inceput desenul eram logata.thinking Si acum desenul meu e pierdut.Cum l-as putea recupera?

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Il vei mai gasi doar daca l-ai salvat.

| Диана explică:

№ ♪♪ № Liƒ€:diana6001

| Zambete89 a răspuns:

Sal
Vorbeşte cu adminii. Noutaţi->Probleme legate de conturiwinking ce nume ai big grin?

| Alexandra_7361 a răspuns:

Daca nu l'ai salvat, nu poti. Daca l'ai salvat ca anonim trebuie sa'l gasesti in galerie, dar tot nu poti dovedi ca este al tau.

| DarkMusic a răspuns:

Aw mai verifica odata daca nu este la desenele tale... dar nu se poate recupera.situatia e nasoala mi s a intamplat si mie de cateva ori xD