| roxaa_5485 a întrebat:

Buna TPU.Am fata ovala...asa lungasad
si port si ochelaricrying
crying(
Am parul mediu trecut de umeri, si as vrea niste genuri de coafuri simple pentru scoala si asa,sad
Am parul d fapt in partea stanga am o suvita mai groasa care o las intr-o parte cand tin parul pe spate dar nu ma pot duce mereu cu parul lasat p spate la scoalacrying(
Va rog
ofer funda

Răspuns Câştigător
| brunetzik07102011 a răspuns:

Eu consider ca daca ai fata ovala te-ar prinde foarte bine miste bucle si miste cercei mici.Nu lungi.Cat despre ochelari, mie mi se par la modatongue Sper sa fii multumita:*

2 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Aoileu, termina.si daca poti ochelari ce? eu nu port dar mi-as dori, la fel ca si aparatul dentarday dreaming[il adooooor]. Asa, sa revenim asupra ideii, iti poti face doua codite impletite, eu asa meg la scoala si acum si sunt intr-a 9a, cu o banda pe frunte gen : indieniiiiiilaughing sau doua coculete cum isi facea Maria prietena lu` Sharon din desene, o coada simpla, cu cat esti mai simpla si mai discreta, cu atat mai bine! Te pup Roxaaaaaaaa, si eu ma numesc la felblushing:X

| brunetzik07102011 a răspuns:

Multumesc pentru fundita.:*