| BombonicaSuperGirls a întrebat:

Am hotarat sa apelez la voi fiindca am si eu o pagina de facebook, si am pus un pariu cu o prietena ca pana pe data de 1 ianuarie, nu facem 10.000 likesbig grin Cum TPU, este o comunitate mare, si de asemenea se numeste Toti Pentru Unu, v-as ruga sa ma ajutati cu cate un like. Cine a dat, poate sa lase aici un comentariu, iar eu il voi ajuta cu un votpuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ti-ai facut prost planurile.

| victorandrei a răspuns:

Bombonico nu te supara dar ...totusi...

| libertatea98 a răspuns:

Cum se numeste pagina ta?

| xelAlex a răspuns:

Da cum se numeste pagina?straight face

| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt e un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pentru pagina ta.