| Ellliiii a întrebat:

Buna TPU :*:*, am incercat azi sa` tai ` un videoclip filmat cu telefonul, dar nu merge. Am modificat un clip filmat cu aparatul foto si a mers. Oare de ce nu le pot micsora si pe cele filmate cu telefonul? Eu cred ca e din cauza formatului.big grin Daca stiti vreun program de micsorat filmulete de pe telefon supeni-mi si mie. Va multumeeesc :*:*Ps : fundita raspunsului care ma ajuta :*

1 răspuns:
| alexandruth a răspuns:

Incearca sa gasesti un program care sa fie compatibil cu extensia filmuletului. filmul de pe aparatul video e sigur.avi, iar cel de pe telefon e poate mpeg sau altceva, da proprietait la film, vezi si cauta un program compatibil