| VanessaVaneeXo a întrebat:

Am luat jocul Subway Surfers pe telefonul mobil hTC WildFire si nu stiu cum sa-l sterg!
Cand dau la setari imi apare doar sa aleg limba [engleza, spaniola, etc] si daca vreau sa primesc notificari!
Va rog sa-mi spuneti cum pot sa-l sterg! puppy dog eyes
Funda GARANTAT!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Enake a răspuns:

Pai,jos la telefon stii ca e "butonul" de dat inapoi(ala din dreapta) si mai e unul in stanga, ei ii dai la meniu pe pagina in care este Subway Surfers apesi pe ala din stanga si o sa iti apara 2 "setari", apesi pe editare si la joc o sa iti apara un -. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| NaomyNao a răspuns:

Simplu. si eu mi-am descarcat jocul pe tableta si nu stiam cum sa-l mai sterg. si l-am gasit din nou de la google play si de acolo iti scrie deasupara jocului „sterge"
sper ca ti-am fost de ajutor