| Dei17MI a întrebat:

E bun HTC wildfire? merge subway surfers?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu cred, Wildfire și Wildfire S sunt amândouă destul de vechi și foarte slabe.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, nu e bun.

| a1sxD123 a răspuns:

Nu nu merge imi pare rau! incearca gama galaxy ia-ti galaxy mini 2 merg aproape toate jocurile

| Cireş_Adrian_1994 a răspuns:

Eu am HTC Wildfire S, iar sora mea are HTC Wildfire. Ce-ti pot spune e ca le deosebeste designu si RAM-ul in mica parte. Telefonul e perfect pentru fotografierea documentelor si copierea la examene. Merge cam greu daca intri pe net. Frineaza putin. Daca vreai jocuri, atunci delocu nu te sfatuiesc sa-l iai, fiindca insasi memoria telefonului este de 120 mb, iar cand descarci o aplicatie sau un oarecare alt continut, nu poti decat dintii sa-l descarci pe telefon si doar mai apoi sa-l muti pe flash. Asta e o mare problema fiindca doar sistema android si cateva aplicatii ce tin de sistema, impreuna, ocupa vreo 90 mb... Deci tie iti ramane foarte putina memorie libera pentru a putea descarca ceva. Iar daca te mai folosesti de ceva aplicatii si ele isi rezerva ceva memorie pentru ca sa memoreze date, ramii practic cu 5 mb liberi. Memoria e cea mai mare problema la acest telefon. Plus, daca-ti scoti subway surfers, aplicatia iti va merge, dar foarte frinat. Eu, nu te sfatui sa-ti iai!
Ce tine de copiat, fotografiat, muzica, comoditate, retele sociale, se descurca destul de bine. Eu am reusit sa-l indragesc, neprivind la minusurile lui.