| GeorgianaDragus a întrebat:

Am lvl 21 la metin2ro si am o misiune incare imi spune ca negustorul de armuri are nevoie de minereu de fier de la Uriel si in de la Aiyoung.Mam dus la Aiyoung si mi-a spus sa merg la Ah-Yu si m-am dus. Uriel a spus ca sia pierdut nish ce pachet la tigri si Ah-Yu nu stiu ce problema are.Cum rezolv misiunea asta.Cu amanunte va rog frumos dau o funda maare!

Răspuns Câştigător
| AlexXx1 a răspuns:

Pai te duci si omori tigri normali si iei bocica lui uriel

1 răspuns:
| Ceausescu_1891 a răspuns:

Trebuie sa omori tigri pana iti pica pachetul lui uriel, el o sa iti dea ceva pentru aiyoung, aiyoung iti da ceva pentru ah yu si dupa aia mergi la neg de armuri