| Bya` a întrebat:

Buna TPUhappy
am mare nevoie de ajutorpuppy dog eyes
vreau sa imi faq niste poze in care sa fiu eu dar sa colorez peisajul, iar eu sa raman cum apar in poza.happy
Fara photoshop pentru ca nu imi merge nu stiu cum sa. l faq sa mearga.
alt program. daqa se poate online.
Fundita pentru cele mai bune si mai multe programehappy

Răspuns Câştigător
| Erika120192 a răspuns:

Buna happy incearca :
PhotoShine
PhotoScape
Picasa
Picnik
PhotoFunia
Pizap
FunPhotoBox
Pixer
OnlinePhotoTool
Caption
Blingee
Unele dintre ele sunt online...Pa.

5 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Eu iti recomand www.blingee.ro sa stii ca e foarte bun;)

sper ca te-am ajutat:).

| sabz a răspuns:

Paint.

| SecretAgentLyla a răspuns:

Cu programul Paint e foarte simplu, pui o imagine cu tine o tai cat sa fi numai tu si o adaugi pe un fundal colorat.

| βÚβÚ a răspuns:

Poti folosi PAINT.NET
...decupezi fundalul cu grija(iti trebuie destula indemanare incat sa nu iti 'tai' capul laughing)
... apoi il colorezi pur si simplu sau salvezi poza sub format. png apoi cu PhotoScape`ul o poti pune pe un fundal mai frumos(mai intai deschisi fundalul, sa zicem un wallpaper simplu, apoi adaugi poza peste ea si folosesti diferite efecte incat sa o miscorezi, maresti sau opacizezi.)
E destul de greu pentru ca trebuia sa ai grija sa nu iti tai anumite parti ale corpului si sa pari deformata sad
De asemenea, poti cauta tutoriale pe youtube cum poti face o poza sub format. png pentru ca pe tine de fapt asta te intereseaza, sa ii iei pozei fundalul si sa ramai doar u happy
Succeswinking