| Katomi a întrebat:

Ce programe de decupat poze stiti? Inafara de pizzap photoshop si gimp.De exemplu am o poza cu un vultur (sa zicem.)

si alta cu un peisaj de munte si vreau sa decupez vulturu si sa il pun la peisajul de munte. Sper ca ati inteles. Vreau ceva gen en pizzap. Dar editoru ala nu imi place ca imi amorteste mana pana termin eu de decupat. Si sa a fie online daca se poate. Da ca nu. nu e nici o problema. Multumesc anticipat. Funda + vot

1 răspuns:
| Ad0bE a răspuns:

Photoshop e cel mai bun... eu stiu de la cs2 la cs5.si abia astept sa mai aparawinking